Sony Extreme Series – Winter Edition 2014

Podobnie jak w roku ubiegłbym przez cały dzień zawodnicy będą walczyć o nagrody od firm Sony VAIO oraz Salomon w trzech odrębnych konkurencjach takich jak:

- Rowerowe skoki na śniegu, czyli MTB BEST AIR. Zaproszeni zawodnicy zaprezentują swoje najlepsze podniebne ewolucje na snowparkowej skoczni.

- SNOWBOARD & FREESKI UNITED SLOPESTYLE. Po raz pierwszy w Polsce a być może na świecie snowboardziści połączą się w pary z narciarzami freestylowi i razem będą walczyć o miejsce na podium. Sędziowie będą oceniać synchronizacje, styl i poziom trudności wykonywanych ewolucji na skoczniach, rurkach oraz boxach.

- SKITOUR SPRINT, czyli krótkodystansowe wyścigi na nartach skitourowych. Zadaniem zawodników jest zjazd po krótkiej wyznaczonej trasie, a następnie zamontowanie do nart fok i wyjście do punktu startu. Konstruktorem trasy i opiekunem wyścigu jest Andrzej Bargiel – zdobywca ośmiotysięcznika Sziszapangma.

Impreza startuje już 22 lutego od godziny 9:00, standardowo na Gubałówce !

Więcej info:

https://www.facebook.com/events/559519974136743/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>