Snow Vibes – Snowboardowa impreza charytatywna!/ Premiery filmowe “Out N About” i “What a Bigos”

W imieniu organizatorów zapraszam na sobotnią imprezę charytatywną “SNOW VIBES”. Celem przedsięwzięcia jest organizacja wyjazdu dla grupy 15 dzieciaków z ubogich rodzin ze szkół podstawowych w Blachowni do ośrodka w Radkowie. Podczas czterodniowego pobytu pod okiem profesjonalnych instruktorów, dzieciaki będą zgłębiać tajniki jazdy na snowboardzie na stokach w Zieleńcu.

*Bilet/cegiełka w cenie 10 zł dostępny jest jedynie poprzez pocztę pantoflową. Impreza jest wydarzeniem zamkniętym dlatego NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAKUPU BILETU/WEJŚCIA W DNIU IMPREZY. Liczba miejsc jest ograniczona. Zysk w całości zostanie przekazany na dofinansowanie wyjazdu.

Imprezę wzbogacą projekcje filmów snowboardowych, które startują już od godziny 17:00. Wśród filmów będziecie mogli zobaczyć premiery:

“Out N About” -Produkcji True Color Film – film snowboardowy, a właściwie dokument freerideowy poświęcony riderom i miejscówkom freeridowym w Europie, Kanadzie, Alasce i Japonii

“What a Bigos” – Premiera zdecydowanie najbardziej oczekiwanego polskiego filmu snowboardowego. What a Bigos to przede wszystkim kwintesencja trików polskich zawodników. Ujęć, które poddane najstaranniejszej selekcji, tworzą zlepek najlepszych chwil polskiego snowboardingu. To Film o ludziach, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu dają przykład, pokazując jak warto się starać by osiągać satysfakcj.

Od 21 na imprezie zagra dla Was DJ GRAM.

Więcej informacji znajdziecie w linku do wydarzenia: >>click<<

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>