Serce Klip i projekt Ras Luty

SERCE KLIP to nowa, raczkująca dopiero w Polsce, forma crowd-fundingu, czyli finansowania społecznościowego. Dzięki akcji SERCE, fani będą mogli w kreatywny sposób wspierać swoich ulubionych artystów i ich twórczość.

Serwis www.serceklip.com oferuje nam możliwość wsparcia swoich ulubionych artystów, ale nie tylko. Celem akcji jest powiększanie wirtualnej skarbonki, z której realizowane będą klipy dla młodych muzyków.

Do przedsięwzięcia włączyli się już znani artyści, sponsorzy oraz patroni medialni. Jak mówi ekipa serce: “Chcemy stworzyć miejsce, w którym użytkownicy nie tylko zdobędą limitowane nagrody, ale również przyczynią się do realizacji ciekawych pomysłów muzycznych”.

Akcje inauguruje swoim projektem Ras Luta, wokalista z solidnym już dorobkiem solowym, znanym tez m.in. z Eastwest Rockers. Zaczynamy od teledysku do numeru ‘Jak daleko’ z jego nowej, świetnej płyty ‘Uratuj siebie’ która swoją premierę miała miesiąc temu.

W projekcie Ras Luty , w zamian za wsparcie, do zdobycia będą m.in. plakaty, czapki, t-shirty, płyty z autografem, limitowany singiel nagrany specjalnie na te okazje, dubplate stworzony specjalnie dla Ciebie, czy nawet dożywotni wstęp na koncerty Ras Luty.
Już wkrótce kolejne projekty, a tymczasem sprawdźcie Ras Lute na
www.serceklip.com

www.facebook.com/serce.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>