SERCE.BE UNITED

Gravity Mag wspiera kolejną fajną akcję, zainicjowanej przez SERCE! O tym CO SIĘ STANIE 31/08/2013 możecie przeczytać poniżej:

Za niedługi czas wszyscy, z różnych krajów i z różnych ekstremalnych dyscyplin – tego samego dnia, chwycimy za kamery, telefony, aparaty aby nagrać krótkie filmiki (maksymalnie dwuminutowe), które ostatecznie stworzą film SERCE BE UNITED. Kilka tygodni później, na całym świecie będziemy mogli oglądać pełnometrażowy film extreme z Wami w roli głównej.

NAGRAŁEM FILM, JAK MAM GO WYSŁAĆ?

Filmy będziemy odbierali przez tydzień po wielkim dniu, czyli do 6 września 2013. Wysłanie ich będzie proste, wystarczy wrzucić film na wetransfer.com i podesłać nam link. Wszystkie szczegóły i instrukcje zamieścimy bliżej wielkiego dnia.

JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ FILM?

Film powinien trwać maksymalnie 2 minuty. Najlepiej jeśli będą to surowe ujęcia, bez montażu i postprodukcji. Pamiętajcie, żeby nie wstawiać swojej muzyki. O montaż i muzykę zadbamy my! Wszystkie szczegóły i instrukcje zamieścimy bliżej wielkiego dnia.

PRAWA AUTORSKIE

Pamiętajcie, że musicie posiadać wszelkie prawa autorskie do filmów i wizerunków postaci w nich występujących!

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

To proste. Wyślij nam swoje zdjęcie na facebooku. Dołącz krótki opis, w którym znajdzie się Twoje imię, wiek, kraj i dyscyplina extreme, w której chcesz wystąpić w serce.be united. My dodamy Twoje zdjęcie i opis do naszej społeczności!

Polub nasz profil na facebooku https://www.facebook.com/serce.tv, a my zadbamy o to, żebyś był na bieżąco z informacjami dotyczącymi filmu. Nie pozwolimy Ci zapomnieć o wielkim dniu, 31/08/2013! Nie zapomnij pchnąć wieści w eter, zapraszaj swoich extreme znajomych.

To wszystko!

JAK NAS PROMOWAĆ?

Rzecz jasna, dołącz do wydarzenia na facebooku, udostępniaj, lajkuj i promuj informacje o serce.be united. Zaproś swoich extreme znajomych do wydarzenia, opowiedz im na skateparku, na mieście, gdziekolwiek ich spotkasz. Pisz na blogu, do gazet, krzycz w telewizji i w radio.

Wspólnymi siłami sprawmy by nasze marzenie się spełniło!

Pamiętaj, be united!

31/08/2013
BE UNITED
serce

www.serce.be united!

Link do wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/498157893588937/?ref=22

https://www.facebook.com/serce.tv

Nie zwlekaj dołącz już dziś!


Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>