MUZYCZNE POJEDYNKI W STOLICY!

W środę 19 października w warszawskim klubie 1500 metrów do wynajęcia odbędzie się pierwsza impreza nowej edycji projektu Red Bull I-Battle. W muzycznych pojedynkach na dźwięki rozgrywanych na bokserskim ringu weźmie udział osiem drużyn dwuosobowych. Do walki o miano najlepszych selektorów w stolicy staną: KozAjmHastla, itgb, Tabor Team, Bloody Fruits, Punisher & Kent, iTeam, Blow.Your.Ears oraz Daj Boże Rozum.

Red Bull I-Battle to wyzwanie dla wszystkich pasjonatów muzyki oraz dobrej zabawy z nutą rywalizacji! Internetowy etap eliminacyjny wyłonił uczestników, którzy 19 października staną na muzycznym ringu w walce o laury i splendor! Osiem dwuosobowych drużyn, uzbrojonych w iPody wypełnione powalającymi na kolana utworami zmierzy się w aranżowanych pojedynkach. Teamy będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu „głosów” publiczności! Zwycięzca zostanie wyłoniony po zmierzeniu natężenia owacji miernikiem decybeli.

Warszawska rywalizacja będzie pierwszą, która otworzy jesienną edycję Red Bull I-Battle. Nowy format umożliwiał uczestnictwo wszystkim, którzy rywalizowali w wirtualnych pojedynkach na www.redbullibattle.pl i zdobyli najwięcej głosów internautów.

Wśród wyłonionych reprezentantów znajduje się m.in. Mateusz Szachowski z ekipy Tabor Team. Mateusz jest świeżo upieczonym studentem SGGW oraz miłośnikiem sportów ekstremalnych, głównie MTB oraz Freeskiing. Jak sam twierdzi „Udział w Red Bull I-Battle jest dla nas ważny, ponieważ chcemy promować nasz sport i pozytywne myślenie! Chyba nie ma lepszego miejsca spotkań niż konkretna impreza!”

„Odkąd pamiętam chciałem wziąć udział w takiej imprezie jak Red Bull I-Battle, tzn. zmierzyć się z godnym przeciwnikiem w bitwie na muzykę!” komentuje swój udział Karol Wroński student Szkoły Głównej Handlowej oraz Politechniki Warszawskiej. Karol wraz z Martą Łupińską tworzą drużynę itgb.

„Biorę udział w Red Bull I-Battle głównie za namową Karola. Muzyka jest jego pasją już od dziecka, a jego marzeniem od zawsze był udział w takim konkursie oraz zaistnienie w branży muzycznej. Idea starcia na muzycznym ringu wydaję się być interesującym przeżyciem” dodaje Marta.

W ramach klubowych imprez Red Bull I-Battle odbędą się bitwy w systemie pucharowym. Każda drużyna zaprezentuje muzyczny kawałek o maksymalnej długości półtorej minuty. Pojedynki odbywać się będą na zasadzie „utwór za utwór”.

Kolejnym miastem, do którego zawitają muzyczne pojedynki na dźwięki będą Katowice. Tam rywalizacja odbędzie się 27 października w klubie Oko Miasta.

NAZWA: RED BULL I-BATTLE – WARSZAWA

MIEJSCE: 1500 METRÓW DO WYNAJĘCIA,

UL. SOLEC 18 DATA: 19 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21.00

PROWADZĄCY: RUFIN

WEJŚCIE DLA PUBLICZNOŚCI: 10 ZŁ OD OSOBY (W TYM RED BULL)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>