Reaktywacja Diverse Extreme Team

Diverse Extreme Team znów wystartował! Znany z wielu ciekawych eventów projekt powoli się rozkręca i zbiera nowych zawodników. Jeśli jara Cię spora dawka adrenaliny, powinieneś to sprawdzić!!! DEXT stara się znaleźć najciekawszych riderów z wielu dyscyplin – MTB, BMX, Motocross, Snowboard, ale nie tylko, każde inne odjechane zajawki też się liczą. W drugiej połowie roku wśród zgłoszonych kandydatów zostanie wybrana jedna osoba, która w przyszłym roku dołączy do oficjalnego teamu i zgarnie konkretne wsparcie do realizacji swojej pasji.

Nie zwlekaj! Dołącz do DEXTomaniaków już dziś. Wystarczy, że odwiedzisz stronę www.diverseextremeteam.com, klikniesz w ikonkę ZAINSPIRUJ NAS, następnie, zarejestrujesz się i dodasz kilka zdjęć lub filmów przedstawiających Twoje umiejętności, być może to właśnie Ty staniesz się piątym zawodnikiem DEXT i uzyskasz roczne wsparcie finansowe, umożliwiające rozwój swojej pasji. Zatem do dzieła ZAJAWKOWICZE! Gravity Mag gorąco poleca !!!

Przypominamy również, że do teamu DEXT należą chłopaki z High Five Racing Teamu, nad którymi sprawujemy patronat medialny!


Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>