Kamil Gachu Gach w kampanii reklamowej Almighty Freestyle Wear

Almighty Freestyle Wear to nowy brand na rynku, który już wkrótce będzie miał swoją oficjalną premierę. Brand oferuje freestylowe ubrania szyte tylko i wyłącznie w Polsce i z polskich materiałów.

W pierwszej kolekcji Almighty będziecie mogli znaleźć:

- Przedłużaną bluzę dla fanów freestyle i nie tylko. Bluza jest idealna na snowparki, wykonana z ciepłej i grubej bawełny, wyposażona między innymi w kieszonkę na ski pass w rękawie, a także w dodatkowy system wentylacji pod pachami.

- Przedłużany bawełniany T-Shirt, zwany potocznie Tall-T. Idealny na skatepark, snowpark itp.

- Czapki

Do kampanii promującej Almighty Freestyle Wear dołączył jeden z obiecujących mountainboarderów i snowboarderów młodego pokolenia – 20 letni Kamil Gachu Gach, dla którego freestyle jest:

” …drogą do doskonałości, wyciąga z zwykłej jazdy coś pięknego, daje uczucie wolności, pozwala latać “

Ponadto Gravity Mag objął oficjalny patronat medialny  nad młodym freestyle’owcem z Korbielowa, a także nad brandem Almighty. Wkrótce na łamach naszej strony będziecie mogli przeczytać konkretnym wywiad z Kamilem, jak i z twórcą Almighty – Pawłem.

https://www.facebook.com/pages/Kamil-Gach-Multiboard/535912463169131

https://www.facebook.com/AlmightyFS

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>