Flow – Uros Rojc pasjonat fotografii sportowej

Pasja zdecydowanie jest jedną z sił, które napędzają człowieka. Sprawia, że mimo wszystko warto żyć, iść dalej swoją drogą, pozwala wyrazić samego siebie, daje poczucie spełnienia i radości, niezależnie od tego jak jest wielka i czy przysłania cały świat czy też wypełniła tylko jego fragment.

Uroš Rojc jest zdecydowanie jedną z najpozytywniejszych osób, jaką kiedykolwiek miałam okazje spotkać. Z twórczością tego zdolnego fotografa sportów ekstremalnych na pewno spotkało się już wielu z Was, jeżeli nie, to macie niepowtarzalną okazję nadrobić zaległości i obejrzeć bardzo dobry, 10 minutowy dokument, który trafił kilka dni temu do sieci.


foto: www.redbull.com

Jeżeli zastanawialiście się kiedykolwiek kto jest odpowiedzialny za większość zajawkowych ujęć dostępnych na fanpage’u AVEBMX odpowiedź znajdziecie w poniższym linku. Autorem dokumentu jest Mateusz Usz Kanownik.

“FLOW” doskonale obrazuje jak wygląda praca pasjonata fotografii sportów ekstremalnych – Uroš’a. Chłopaki na ten materiał pracowali blisko roku czasu:

Więcej o Uroš’u:

https://www.facebook.com/UrosRojcPhotography

www.urosrojc.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>