Finałowa edycja Local Series of Downhill już 30 września zawita do Brennej

19060084_556282427875839_838516511982879171_n

Finał zbliża się wielkimi krokami, za około 2 tygodnie rowerowe narkotyki zawładną stokiem w Brennej, bowiem na Starym Groniu, w dniach 30 września i 1 października rozegrany zostanie finał Local Series of Downhill!

Słowackie ognisko. Fot. Ewa Kania

Słowackie ognisko. Fot. Ewa Kania

LSD to niepowtarzalny i unikalny w swej wyjątkowości oraz szczególności cykl zawodów rowerowych, w których ściganie schodzi na drugi plan, najważniejsze są – dobra zabawa, znajomi, fantastyczne wspomnienia i luźna atmosfera!

Rowerowe świry z całej Polski (i nie tylko!) zjadą się na kolejne ćpanie, niektórzy będą walczyć o cenne punkty w generalce, inni zaś, aby dobrze spędzić kilka dni na rowerze wśród rowerowych ziomeczków. Organizatorzy przygotowali na te dni kilka atrakcji, między innymi airbag, który będzie nieodpłatny dla zapisanych zawodników. Przewidziany jest również BunnyHop Challange i tradycyjny wieczorny chill w sobotę z rowerowymi pogawędkami, na którym wszyscy są mile widziani!

Fot. Ewa Kania

Fot. Ewa Kania

W klasyfikacji generalnej jest bardzo gorąco, o ile w kategorii hardtail oraz kobiety zwycięzcy sa niemal oczywiści, to w najsilniej obstawionej kategorii full będzie się działo! Mianowicie na prowadzeniu aktualnie znajduje się kilkukrotny Mistrz Polski – Artur Miśkiewicz, lecz mocno po piętach depta mu reprezentant Czech – Jakub Pekar, a tuż za nimi uplasowali się Robert Piekara i Kriss Kaczmarczyk, którzy również bardzo mocno będą się liczyć w walce o zwycięstwo. My czujemy buzację już teraz na samą myśl o tym co będzie się działo na Starym Groniu! Mamy nadzieję, że choć w małej części udziela się ona i wam!

Kto zostanie królem rowerowych narkotyków? Przekonamy się za kilkanaście dni, jednak jednego jesteśmy pewni już teraz – będzie GRUUUUUUBO i w klimacie do jakiego nas przyzwyczaiło LSD! Do tego warto nadmienić, że to historyczna, 10ta, TAK – DZIESIĄTA edycja ćpanka jaką udało się zorganizować!

LSD FAMILY. Fot. Ewa Kania

LSD FAMILY. Fot. Ewa Kania

Więc łap pod pachę swój ulubiony, złocisty napój, bierz siorkę i brata (psa też możesz!), rower (!), pełną torbę pozytywnego nastawienia i garść uśmiechu, wbijaj na LSD już od 30 września!
Dooooooooozoooobkaaaa!