Koncert Czarnego z HiFi Bandy w klubie Bar_Code!!!

Z radością informujemy że nasz niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju portal lifestyle’owo-extremalny objął patronat medialny na koncertem jednego z najpopularniejszych producentów rapu w Polsce – Czarny (HiFi Banda/Prosto) wraz ze swoim Dj setem, wystąpi w Częstochowie już 25 stycznia!!!

Występy Czarnego to eklektyczna mieszanka muzyki o miejskich korzeniach. Znajdzie się w nich miejsce zarówno dla klasycznego hip-hopu jak i utworów The Prodigy czy Chemical Brothers. Oprócz gwiazdy wieczoru usłyszeć będzie można także Dj’a Esela.

Czarny – polski muzyk, kompozytor i instrumentalista, a także producent muzyczny, i aranżer. Absolwent Islington Music Workshop w Londynie i Academy of Contemporary Music College w Guildford. Czarny znany jest przede wszystkim z występów w grupie HiFi Banda, którego był współzałożycielem.
Jako producent muzyczny współpracował z takimi wykonawcami jak: Eldo, Młody M, Fu, Fundacja nr 1, Pokój z Widokiem na Wojnę, Pezet, Mor W.A., Małolat, Siwers, Kękę, Sokół i Marysia Starosta.

Dj Esel (Kraków) - wirtuoz sztuki djskiej z rodu Kraka oraz beatmaker, jego sety zaspokajają i wprawiają w stan euforii nawet najbardziej wymagających klubowiczów. Muzycznie jest bardzo otwarty na różne style, jednak najczęściej podczas jego setów można usłyszeć gatunki takie jak: rap/funky/ragga/r&b.

Miejsce: BAR_CODE (Czestochowa, Al. NMP 43, wejscie od ul. Slaskiej)
Data: 25.01.2014
Start: 21:00
Bilet: 15 zł

Przy okazji przypominamy Wam trzeci teledysk ilustrujący producencki album Czarnego HIFI “Niedopowiedzenia”. W klipie do “Walter Erviti” wystąpił jeden ze znanych zawodników Freestyle MTB, reprezentant białostockiej sceny rowerowej – Bartek “Papież” Obukowicz.

Link do wydarzenia na FB: >>click<<

UWAGA! Na dniach startujemy z konkursem, w którym będziecie mogli zgarnąć 2 wejściówki na imprezę! Więcej info wkrótce. Stay Tuned!

Czarny/HIFI FB
DJ ESEL FB
BAR_CODE FB

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>