Mr. Gugu & Miss Go – zajawkowy brand na polskim rynku

Mr.Gugu & Miss Go to polska marka, która powstała w 2011 r. w Bielsku-Białej z inicjatywy Jakuba Chmielniaka. Blisko dwa miesiące temu w stolicy otwarty został pierwszy stacjonarny sklep tego brandu, wcześniej ubrania była sprzedawane tylko i wyłącznie przez internet. Marka w swojej ofercie posiada kontrowersyjne, bardzo kolorowe – sukienki, koszulki, leginsy i bluzy z zajawkowymi, kosmicznymi wzorami, nadrukami zwierząt, czy fastfoodów.

Jeżeli nie podobają się Wam produkty dostępne w asortymencie sklepu, zawsze możecie stworzyć produkt z własnym wzorem dostępny tylko i wyłącznie na zamówienie.

Mimo krótkiej obecności Mr. Gugu i Miss Go na rynku ubrania cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Brand ma na swoim koncie publikacje m.in. w brytyjskim “Vogue” czy amerykańskim “Bust Magazine”.

Od jakiegoś czasu ubrania możecie również kupować na różnych extremalnych eventach. Ekipę Mr. Gugu i Miss Go ostatnio mogliśmy spotkać na tegorocznych Baltic Games w Gdańsku, a także na zawodach Jastrzębie Go-High w Jastrzębiu Zdroju – to właśnie tam ekipa Gravity Magu, Mr. Gugu i Miss Go oraz Przyjaciele wystąpili w spontanicznej sesji zdjęciowej w ciuchach tego brandu.

foto: Badphoto

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>