BOARDRIDERS – Impreza deskorolkowa na PKP Powiśle!!!

Mega dobry news dla wszystkich fanów decków! 11 maja – w lokalu PKP Powiśle odbędzie się skateboardowa impreza promująca otwarcie sklepu Boardriders w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sadyba Best Mall, które będzie miało miejsce już 16 maja.

Coś więcej na temat imprezey:

Organizatorzy zapraszają już od godziny 17.00 pod znany warszawski lokal PKP Powiśle gdzie zostanie rozstawiona minirampa na której odbędą się zawody deskorolkowe – best trick do lat 16 i w kategorii open. Na biorących udział w zawodach czekają atrakcyjne nagrody: pierwsze miejsca zostaną nagrodzone kuponami, dzięki którym zwycięzcy będą mogli dobrać i złożyć kompletną deskorolkę. Drugie miejsce to dowolne buty DC, a trzecie – bluza. Nie zabraknie też dodatkowych nagród dla wszystkich, którzy na minirampie wykonają ciekawe triki – T-shirty BOARDRIDERS czekają! Nagrody oczywiście do odbioru w nowym sklepie BOARDRIDERS w centrum handlowym Sadyba.

W czasie imprezy nie zabraknie muzyki serwowanej przez DJów, a głównym wydarzeniem wieczoru będzie koncert rockandrollowego i związanego z deskorolką zespołu The Stubs, który zagra na minirampie

“Boardriders jest sklepem skupiającym kultowe marki snowboardowo/skateowe, surfowe oraz lifestylowe. To niezwykłe miejsce nie tylko pod względem wystroju i architektury wnętrza, ale przede wszystkim panującej tam atmosfery. Do Boardriders można bowiem wejść nie tylko na zakupy – do dyspozycji gości jest zbudowany w środku bar, a także kącik chill out z dostępnym Wi-Fi. Niespotykaną atrakcją i elementem wystroju jest „taśmociąg” z wyeksponowaną kolekcją decków deskorolkowych przesuwających się nad głowami odwiedzających”

naszemiasto.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>