Baltic Games 2012 – Bilety,bilety,bilety

Baltic Games to jedyna w Polsce cyklicznie odbywająca się impreza sportów extreme. Przez 4 lata, które minęły od pierwszej edycji w 2008 roku, impreza zyskała miano jednego z największych tego typu wydarzeń w Europie i jest chętnie odwiedzana przez gwiazdy sportów ekstremalnych z całego świata. Baltic Games skupia wokół siebie fanów takich widowiskowych dyscyplin jak deskorolka, rolki czy rowery BMX. Międzynarodowa obsada zawodów rozgrywanych w ramach Baltic Games gwarantuje, że zjeżdżająca tłumnie z całej Polski publiczność ma zagwarantowane emocje i wspomnienia, które jeszcze na długi czas pozostają w pamięci wszystkich uczestników.

W 2012 roku Baltic Games po raz pierwszy odbędzie się w zadaszonym obiekcie. Dzięki współpracy z Ergo Areną festiwal odbędzie się w największej i najnowocześniejszej hali w Polsce. Na kibiców czekać będzie 10 000 wygodnych krzesełek, a zawodnicy będą mieli do dyspozycji skatepark, który stanie na 2000 m2 płyty Ergo Areny. Dodatkowo tereny wokół hali oraz pomieszczenia wewnątrz obiektu zamienią się w istne miasteczko festiwalowe, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynając od targów sprzętu przez Silent Disco na festiwalu filmów o tematyce extreme skończywszy.

Na świeżym powietrzu organizatorzy przewidują takie atrakcje jak nieodłączny już basen do skimboardu, batuty, testy sprzętu i liczne konkursy rozgrywane w skateparku przy hali.

Nieodłącznym elementem festiwalu są również wieczorne imprezy. W tym aspekcie rok 2012 również będzie wyjątkowy. Na potrzeby BG’12 zostanie stworzona specjalna strefa imprezowa na plaży niedaleko Ergo Areny. Miasteczko imprezowe będzie się składać z kilku namiotów, gdzie dj’e i artyści będą prezentować różne gatunki muzyczne, a imprezowicze wybierając namiot sami zdecydują w jakim klimacie mają zamiar bawić się do samego rana.

Wychodząc naprzeciw potrzebom festiwalowych gości tłumnie zjeżdżających z całej Polski organizatorzy zdecydowali się zorganizować Kemping Baltic Games. Mogące pomieścić 1000 osób pole namiotowe znajduje się raptem 500 m od hali i daje możliwość noclegu w bardzo korzystnych cenach.

Baltic Games to progres, ciągły rozwój. Nie tylko w sferze organizacyjnej, ale głównie w aspekcie sportowym. Z roku na rok staramy się zapraszać coraz to większe nazwiska i chyba trudno nam zarzucić, że nam się to nie udaje. Pragniemy tworzyć festiwal sportów ekstremalnych na światowym poziomie, a jednocześnie przenieść naszą rodzimą scenę extreme na kolejny – europejski i światowy pułap. Dlatego nie zatrzymujemy się i szykujemy dla was edycję 2012 w Ergo Arenie z wielkimi gwiazdami. Jesteście gotowi? To jazda!!

Bilet grupowy min 10os – 10% rabatu tylko u organizatora.

Bilety ulgowe przysługują osobom urodzonym po 1 stycznia 2000 dokument potwierdzający należy okazać przy wymianie biletów na opaski Dzieci urodzone po 1 stycznia 2007 GRATIS


Organizatorzy:
KB SKATELAB

Info: info@balticgames.pl

www.balticgames.pl

www.facebook.com/balticgames

BILETY: http://www.eventim.pl/pl/bilety/baltic-games-festiwal-sportow-extremalny-gdansk-sopot-ergo-arena-265482/event.html

info z eventim.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>