Nitro Circus Live – to nie tylko sami faceci…Poznajcie Jolene Van Vugt!

Oprócz męskiej części zawodników, w szeregach Nitro Cyrku znajdziemy również płeć piękną! Mowa tutaj o Jolene “Nitro Girl” Van Vugt, 33-letniej kaskaderce. Van Vugt jest byłą kanadyjską mistrzynią motocrossu i pierwszą kobietą na świecie, która wykonała backflipa na motocyklu motocrossowym.

Co ciekawe, w 2012 roku Joe pobiła rekord Guinnesa pędząc z zawrotną szybkością – aż 75 km/h – na swojej zmotoryzowanej toalecie na kółkach. Toaletowy rekord szybkości z ostał ustanowiony w Sydney. 75 km/h to wynik o 7 km/h lepszy od poprzedniego rekordu.

“- Przyleciałam wczoraj do Australii i przybyłam tutaj, by wskoczyć prosto na toaletę – powiedziała Jolene Van Vugt. – Było bardzo przyjemnie i jestem podniecona pobiciem rekordu – dodała “

Bilety na Nitro Circus w dalszym ciągu do nabycia na: www.ebilet.pl oraz w sieciach empik. Impreza startuje już 14 grudnia o godzinie 18:00!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>