Night Of The Jumps Berlin / Diverse Night Of The Jumps

Night Of The Jumps już poraz 11 zawita do Berlina!!! Hala sportowa 02 World poraz kolejny w swojej historii zgromadzi najlepszych zawodników Freestyle Motocrossowych z całego świata,  którzy po walczą między sobą o  punkty do klasyfikacji generalnej. Wśród nich na pewno nie zabraknie takich kolosów sceny FMX jak: Libor Podmol, Maikel Mellero czy Luc Ackermann. (Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/318886568305233)


Jeżeli nie możecie jednak zjawić się w Berlinie, to niespełna 2 tygodnie później, kolejna runda Mistrzostw Świata FMX: Diverse Night Of The Jumps odbędzie się w naszym pięknym Krakowie. (Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/318886568305233)

Bilety na berlińskie FMXy możecie nabyć poprzez strone Eventime. Bilety będą również do nabycia w dniu imprezy w kasach biletowych mieszczących się w hali:

>>click<<

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>