Diverse- Born to Perform- Marcin “Szuki” Łukaszczyk

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej produkcji Video, krótkiej historii nowego zawodnika w ekipie Diverse Extreme team. Film nawiązuje do początków kariery Marcina “Szukiego” Łukaszczyka, młodego, ambitnego ridera FMX. Kilka dni kręcenia skończyło się niestety kontuzją Marcina, podczas lądowania jednego z trików na 22 metrowej hopce złamał kostkę.

Marcin na codzień startuje w zawodach oraz bierze udział w pokazach na terenie całej Europy. Jego ostatnie osiągnięcie to 3 miejsce zaraz za Liborem Podmolem i Petrem Pilatem na mistrzostwach Czech we Freestyle Motocrossie.Udziela się także w pokazach organizowanych przez ekipę FMX 4 Ever z Belgii, której zawodnicy startują na imprezach Night of The Jumps oraz Red Bull X Fighters.

W 2014 roku Marcin planuje starty we wszystkich najwazniejszych zawodach w Polsce- Skillz Up, Night of the Jumps, oraz kilku Europejskich imprezach. Nasz rider dochodzi do siebie i już w grudniu planuje wrócić na motor. Więcej informacji na temat “Szukiego” wkrótce!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>