BLESSED BROTHERS to nie tylko polski AKRAIX młodego pokolenia, to także nowa marka freestylowych ubrań i przeogromny potencjał, który tkwi w tych młodych duszach!!!

Blessed Brothers to zespół składający się z dwóch braci, siedemnastoletniego Macieja i trzynastoletniego Patryka. Ich główną pasją są Quady, z którymi związani są od 6 lat. Na swoim koncie mają już wiele sukcesów, które przybliżymy Wam w specjalnym artykule poświęconym braciom.Warto zaznaczyć, że chłopcy jako jedyni w naszym kraju uprawiają niebezpieczny a zarazem widowiskowy freestyle na quadach.

Bracia postanowili zaprojektować i wprowadzić na rynek swoją kolekcję ubrań feestylowych. Marka ubrań ,,Blessed Brothers” będzie świętowała swoją premierę w lutym 2012 roku(przygotowywany jest duży event w Soho Factory promujący markę) W odróżnieniu od tradycyjnych ,,sportowych” ubrań, freestyle skierowany jest do niezależnych i aktywnych młodych ludzi, którzy cenią sobie jakość i funkcjonalność.
Ubrania zaprojektowane przez chłopców odzwierciedlają ich dynamiczne nastawienie do życia. Kolekcja ta jest autorskim pomysłem chłopców, co pokazuje, jak szerokie są ich zainteresowania i jak ogromny tkwi w nich potencjał.
Jest to pierwszy przypadek w Polsce kiedy sportowcy przenoszą swoje sportowe zamiłowania na inne pola i wypuszczają swoją kolekcję ubrań i gadżetów. Świadczy to o dużej dojrzałości i przedsiębiorczości chłopców pomimo tak młodego wieku.

Chłopcy gravitymag.pl jest z Was dumny, i trzyma kciuki za dalsze sukcesy :)

Niech żyje kreatywność i pomysłowość!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>