‘Wysoko i bez pedalowania’ – Putin w zajawkowym wywiadzie dla Gravity

Włodziu “Putin” Zujewycz to 17-letnia dobrze progressująca i zdolna wizytówka warszawskiego DIRT PARKu, wspierana przez: Airbike.pl, Nsbikes, Octane One, Burn Dirt Park, Muc-Off a także od dziś  przez Gravity Magazine!!! Jesteście ciekawi co ma do powiedzenia na temat swojej zajawki? Przeczytajcie wywiad, a się dowiecie – PROSTE, nie!?

nikki: Siema Włodziu, na początku polecimy trochę standardowo, opowiedz nam coś o tym jak zaczęła się Twoja przygoda z MTB?
włodziu: Hmmmm… Zaczęła się równo 3 lata temu, wkręcił mnie w to kumpel z osiedla, który akurat wtedy miał coś dirtowego (mtb). Postanowiłem kupić sobie taki rowerek wydałem aż 600zł na używkę z allegro skatowaną jak > cenzura <, ale to jeszcze bardziej pobudzało mnie do jazdy.

nikki: A nie pobudziło Cię przypadkiem do zmiany dużych kół na mniejsze?
włodziu: Szczerze mówiąc, zawsze wolałem MTB, oczywiście nic nie mam do riderów bmx. Zaczynałem na streetowych 24 calach, teraz posiadam rower swoich marzeń: Dirtówka 26cali na prototypowych częściach firmy NSbikes i OctaneOne.

nikki: Powiedz nam w takim razie coś więcej o obecnych wymarzonych 26calach
włodziu: Rama Ns Decade 2013 z obręczami Ns Trialmaster 2013, NS Proof 2012 z Ns Quark Pro, Korby OctaneOne 2pspro 2012, Siodło integrated OctaneOne 2013 proto, piasta Hope na ty,ł Ns Rotary 20mm na przód z kastomowymi konusami. Amortyzator RockShox Argyle RCt 2012(najlepszy amortyzator jaki miałem do tej pory) mistrzostwo świata. Oponki Continental Race king 2.2 Supersonic na przód, tył 2.0 kevlar. Hamulec Avid Elixir rsl. Prototypowe gripy Ns Sam Pilgrim, miękkie i wygodne, a zarazem wytrzymałe.

nikki: Muszę przyznać że obecny set Twojego roweru wygląda naprawdę pro, udało Ci się osiągnąć już coś na nim, o czym chciałbyś nam powiedzieć?
włodziu: Jestem początkującym riderem, który zacznie siekać na zawodach dopiero od nowego sezonu, nic nie zwojowałem w tym roku. Aczkolwiek frontflip na twardej hopie był dla mnie czymś nierealnym. UDAŁO SIĘ!!!!

nikki: Jakbyś opisał w kilku słowach swoją stylówkę jazdy?
włodziu: Wysoko, bez ‘pedałowania’ !!!

nikki: Wspomniałeś wcześniej, że udało Ci się wykręcić fronia na na hopie, które z trixów należą do Twoich ulubionych?
włodziu: NFCC, 36 tailwhip, frontlip

nikki: Bike check, stylóweczka,trixy już znamy, pasowałoby jeszcze poznać Twoje ulubione miejscówki do jazdek
włodziu: Na pewno Burn Dirtpark, który jest moim drugim domem co doprowadziło rodziców do załamki. Bardzo podobają mi się również hopki zbudowane przez Radical.sm w Wyszkowie oraz ZAJEBISTE hopy Piret’s backyard.

nikki: W dzisiejszych czasach trudno o sponsoring, ale wiemy, że Tobie udało się pozyskać support kilku firm…
włodziu:Udało mi się zdobyć pełny sponsoring do Airbike.pl, który naprawia mi rower, gdy coś się popsuje. Dlatego też nic mi nie stuka nie pyka sryka itp. Jestem ambasadorem BurnDirtparku, oraz Testriderem jeśli można tak nazwać Nsbikes i OctaneOne. Sponsoruje mnie również Angielska firma Muc-Off robiące środki czystości do roweru i nie tylko.

nikki: Rowery to również tripy, którego z tripów uważasz za najlepszego tripa w życiu?
włodziu: Najlepszy trip jakiego doznałem to SonyVaio JoyRide Fest i Nsbikes Slopestyle. Najlepiej wspominam trofeum Grudzina, Łysego z Olsztyna sąsiada alkoholika i szeryfa z naszego domku, który zdecydował nas o godzinie drugiej albo pierwszej nocy wywalić z powodu zakłócania ciszy nocnej.

nikki: Party Hard nieodłączną częścią tripów, pomijając temat tripów interesuje nas również to jakie masz zdanie na temat polskiej scenie MTB?
włodziu: Bez dwóch zdań nasza czołówka riderów to światowy poziom! Uwielbiam skakać z lepszymi od siebie, to mnie motywuje do wszystkiego co osiągnąłem i czegoś więcej w przyszłości.

nikki: Na pewno słyszałeś o naszym projekcie Gravity Family Crew, który powstał dość spontanicznie, jakie są Twoje spostrzeżenia na ten temat?
włodziu: Myślę, że promowanie nowych riderów to mistrzostwo świata ponieważ sam jestem początkującym i wiem jak to pomaga w dalszej przyszłości, jeśli Ci tylko zależy.

nikki: Motto, którym się kierujesz
włodziu: Style is everything lub Goryl we mnie mówi mi !

nikki: Na koniec znów polecimy trochę standardowo, jakie masz plany na najbliższą przyszłość, planujesz wystartować w jakiś zawodach?
włodziu: Na 100%, jeśli nic mi się nie stanie, będę startował na każdych zawodach jakie tylko będą w kraju!

nikki: Dzięki za wywiad, w takim razie życzymy progressu na pełnej, zero kontuzji no i samych osiągnięć w zawodach nie tylko tych w Polsce ale i za granicą.

foto: zbiór prywatny

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>