SONY VAIO Joy Ride Fest w Kluszkowcach

Od 25 do 27 maja, góra Wdżar wypełni się ludźmi szukającymi ekstremalnych doznać w rytmie muzyki z najwyższej półki! 17 Artystów i 8 dyscyplin rowerowych to tylko część atrakcji festiwalu.

W pięknym krajobrazie Kluszkowiec powstanie scena, z której nuty będą wypływać od rana do świtu! Gatunkowy mix muzyczny nikomu nie pozwoli stać w miejscu. Wystąpi ethno-elektryczny Gooral, ragamuffinowy Jamal, hip-hopowy GrubSon oraz cała masa djów grających wszelkie odmiany elektroniki: Pan Zimna Łapa, Kfijatek, Bartech, NWR, Papilar, Par Excellence, Playaman, PLZ, Smokesystem, a także Hajer Boss i zespoły: CF98 i ADHD Syndrom. Wizualną oprawą sceny muzycznej zajmie się VJ Steem.

Po raz pierwszy w Polsce, w ciągu trzech dni zostaną rozegrane najbardziej prestiżowe zawody rowerowe z ośmiu różnych dyscyplinach. Zobaczymy:

1. Ekstremalny zjazd Down Hill organizowany w ramach cyklu Joy Ride Open

2. Długodystansowy Maraton organizowany w ramach cyklu Bike Maraton

3. Freestylowy Slope Style odbywający się na specjalnie wybudowanej trasie obfitującej w skocznie. Organizowany przez NS Bikes

4. Kondycyjne Enduro, czyli połączenie maratonu i downhill. Organizowane w ramach cyklu Emtb Joy Ride

5. Widowiskowy Trial zorganizowany na krótkim dystansie wypełnionym stojącymi przeszkodami. Organizowane w ramach cyklu Koxx Fighters

6. Emocjonujący Dual Slalom, czyli dwóch zawodników ścigających się na jednej trasie. Organizowane w ramach cyklu 4 Cross Open.

7. Grawitacyjny Pumptrack, w którym zawodnicy będą walczyć o najlepszy czas bez pedałowania, wykorzystując jedynie nierówności terenu do nabierania prędkości. Organizowany przez firmę NS Bike.

8. Zabawny Kids Bike Challenge oraz Puchar Skrzata, czyli zawody dla najmłodszych.

Niebawem na łamach naszej strony szczegółowy program imprezy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>