Scott Hamlin o nowym sponsorze: VIBE ENERGY GUM

Przez ostatnie 4-5 miesięcy byłem praktycznie poza zasięgiem przez jeżdżenie tylko dla Alienationbmx.com oraz Odessa Shoes, pozwoliło mi to na odzyskanie radości z jazdy i wprowadzenie trochę tej radości do mojego życia, bez stresu związanego z jazdą. Przez to ze tak dobrze mi szlo na ostatnich imprezach takich jak Baltic Games oraz wzięcie udziału w ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich, zdecydowałem wrócić do jazdy na ostro w 110%.

Po spotkaniu z założycielami Vibe Gum, wiedziałem, że ta firma zmierzała w dobrym kierunku i chciałem być tego częścią. Nie mogę się do czekać możliwości jakie przyniesie ta marka, oraz cudownych chwil, które zaserwują mi ich produkty w 2012 oraz później.
Filmiki internetowe już wkrótce ujrzą światło dzienne.
Vibe Energy obecnie produkuje gumę energetyczną, o smaku zielonej mięty, tylko dwie gumy dadzą Ci prawdziwego kopa, takiego samego jak cala puszka napoju energetycznego, ale bardziej przyswajalnego, wiec nie będzie Tobą trzęsło. To i opakowanie jest zajebiste w Ch*j!


Aby wygrać tygodniowy zapas gum energetycznych oraz innych “pyszności” od vibe, po prostu weź udział w konkursie na fanpage’u Scotta: http://www.facebook.com/bmxscott

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>