Rockstar zmaluj coś Częstochowa: Videorelacja by Raja SF + wyniki

Zajawa to podstawa! Za nami emocjonujący weekend w Częstochowie. Impreza z serii Rockstar Zmaluj Coś zawitała w minioną niedziele na nasz lokalny skatepark. Początkowo zawody miały odbyć się w sobotę, ale ze względu na niesprzyjającą prognozę pogody, zostały przeniesione na następny dzień.

Jak było? Ciężko to opisać słowami. Dawno w Częstochowie nie było tak konkretnego i dobrze zorganizowanego eventu jak ten. Kto nie był, stracił niepowtarzalną okazję na porządny chill outu w towarzystwie najlepszych zajawkowiczów z jakimi kiedykolwiek mogłam pracować.

Obczajcie videorelacje od RAJA SF !

BMX i limitowane blaty od Rockstara – takie nagrody można było zgarnąć za najlepszy przejazd, rozegrano także best trick’a, w którym najlepsi zawodnicy zgarnęli kaskę, oraz ciuchy. Oprócz konkretnych trixów,nie zabrakło również warsztatów graffiti, fotografii sportowej, warsztatów z jazdy na longboardzie, a dodatkową atrakcją na koniec eventu był pokaz break dance’a w wykonaniu naszego ziomeczka Mateusza Chrzanowskiego.  Ponadto chłopaki z Lublina zmalowali nam nowy dizajn wallride’a.

Wyniki BMX:

1. Aron Baton Gumuluch
2. Patryk Stefaniak
3. Ernest Suliga

Best trick: Łukasz Olas – 50-50 do tailwhip’a

Wyniki Deskorolka:

1. Adam Wojtysiak
2. Błażej Mękarski
3. Radek Janus

Wielka pjona dla całego częstochowskiego Crew oraz :

Radical.sm
Rockstar Energy Drink Polska

Do zobaczenia wkrótce!

Foto: https://www.facebook.com/kaczmarczyk.pro

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>