Przemek PYRKA Wozniak w wywiadzie dla Gravity Mag!

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o naszym nowym team riderze Przemku Pyrce Woźniaku, który zasilił szeregi Gravity Young Blood Crew. Dziś prezentujemy Wam wywiad z Pyrką. Chcecie wiedzieć co ma do powiedzenia na temat swojej zajwki? Dowiecie się jak przeczytacie wywiad!


Gravity: Masz dopiero 14 lat, a kleisz naprawdę zacne triki, opowiedz nam o tym kiedy zacząłeś jeździć na BMXie i co Cię do tego zmotywowało?

Przemek: Jeżdżę jakoś od jesieni 2009r. Zacząłem jeździć ponieważ już od małego lubiłem jeździć na małym rowerku z 16calowymi kółkami i zjeżdżać ze schodów (śmiech). Po sprzedaży motoru na którym też jeździłem zdecydowałem się na kupno pierwszego BMXa.

Gravity: Powiedz nam coś o swoich pierwszych 20tkach
Przemek: Moim pierwszym rowerem typu BMX był Mongoose Mischief na którym katowałem bunny’ego i jakieś 180.

Gravity: Często się zdarza że wielu riderów zmienia 20ki na większe kółka bądź inną zajawkę.Nie przeszło Ci kiedyś coś takiego przez myśl?
Przemek: Nigdy nie miałem czegoś takiego że chciałbym się przesiąść na coś innego.20calowe kółka 4ever.

Gravity: Wcześniej wspomniałeś o trikach, które z trików należą do Twoich ulubionych?
Przemek: Myślę że do moich ulubionych trików należą jakieś obrotówki kierą, ostatnio też przykatowałem taila oraz beko. Najwięcej czasu zajął mi chyba tailwhip bo jakieś 3miesiące(obolałe kostki,nogi… itp.),ale teraz gdy już go umiem stwierdzam,że to na prawdę spoko trik.

Gravity: Jakbyś opisał swój styl jazdy?
Przemek: Hmm…Najbardziej lubię pośmigać na parku,ale czasami też chętnie polatam na jakimś nie dużym dircie.

Gravity: Gdzie najczęściej śmigasz?
Przemek: Najczęściej śmigam na skate parku Wyspa w Poznaniu oraz na skate parku w Koziegłowach. Jak dotąd najlepszą odwiedzoną prze zemnie miejscówką jest skatepark we Wrocławiu.Jest tam megaa zajawka. Co do parków które chce odwiedzić w najbliższej przyszłości to skate park we Wrocku oraz Jutrzenkę.

Gravity: Którego z zawodników jazda podoba Ci się najbardziej?
Przemek: Podoba mi się jazda Harrego Maina,typowo parkowa jazda. Jeżeli chodzi o dirt to Szamanek który na prawdę daje Kose !

Gravity: Wracając do Twojego editu.Twój edit został zmontowany przez ekipę Serce TV co Cię skłoniło do wzięcia udziału w programie?
Przemek: Do wzięcia udziału skłoniło mnie to,że jak dotąd nie miałem zmontowanego żadnego profesjonalnego video. Chciałem żeby ludzie o mnie chociaż troszkę usłyszeli. Ekipa na prawdę dobrze montuje video więc odwiedzajcie stronkę serce.tv !!

Gravity: Stronkę Serca, na pewno będziemy odwiedzać! Na koniec standardowe pytanie o plany na najbliższą przyszłość
Przemek: Chce mocno przyprogressować i odwiedzać nowe miejscówki oraz zawody.

Gravity: Życzymy w takim razie powodzenia, i czekamy na efekty!

Serce TV na facebook’u: http://www.facebook.com/serce.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>