Włodek Putin Zujewycz w teamie NsBikes – Wywiad!

Gravity: Cześć! Włodek, doszły mnie słuchy że dołączyłeś do szeregów Ns’a! Ogromne gratulacje! Opowiedz nam o tym jak to się stało że udało Ci się dołączyć do teamu jednego ze światowych liderów sceny dirtowej?
Putin:Już od dłuższego czasu byłem testerem Nsbikes. Starałem sie jak mogłem, promowałem firmę i cały czas sie rozwijam w dobrym kierunku co doprowadziło do przemyśleń w siedzibie Ns’a, aby mnie przyjąć. Jestem naprawdę bardzo zadowolony, że podpisałem umowę z Nsbikes na przyszły rok co mnie bardzo motywuje do nieustającego progressu i zdobywania jak najlepszych wyników na zawodach.

Gravity: Tak jak wspomniałeś wcześniej, dołączenie do szeregów Ns’a jest dla Ciebie ogromną motywacją, a jak wiadomo z motywacją idą w parze rowerowe plany przyszłościowe, którymi z pewnością chciałbyś się z nami podzielić?
Putin: W ciągu tego miesiąca powinien powstać najnowszy edit z rąk Nefra na zlecenie Ns’a – Promo Decade z udziałem Papieża, Kucbora i mnie na BurnDirtparku. Dodatkowo wraz z Costkiem już od dłuższego czasu nagrywamy ujęcia do mojego PROMO VID.Materiały są nagrywane na pobliskim skateparku Jutrzenka jak i BurnDirtparku. Chcemy to jakoś super ze sobą połączyć żeby podobało się to zwolennikom dirtu jak i zwolennikom parku.

Gravity: W takim razie czekamy z niecierpliwością na edity, w których będziemy Cię mogli zobaczyć na nowym rowerze, o którym możesz nam teraz trochę opowiedzieć
Putin: Mój rower jest idealny jak dla mnie. Nowa rama Decade jest super sztywna a do tego ma geometrię jednej z najlepszych ram Ns’a Majesty. Dalsze komponenty Nsbikes i OctaneOne wzbogacają mnie w coraz większy skill.

Gravity: Oprócz Ns’a jesteś supportowany przez kilka innych firm, którym na pewno chciałbyś podziękować za wsparcie i pomoc
Putin: Chciałbym podziękować wszystkim ludziom, którzy pomogli mi w rozwijaniu się oraz firmom, które mi cały czas pomagają czyli:


Nsbikes:
http://www.ns-bikes.com/

OctaneOne:
http://www.octaneone.pl/

Burndirtpark: http://www.burndirtpark.pl/

AirBike: http://www.airbike.pl/

Gravity Magazine
: http://gravitymag.pl

Muc-Off: http://www.muc-off.pl/

Jeszcze raz wielkie dzięki i pjona!

Już jutro na łamach naszej strony Pełny BikeCheck roweru Putin’a z fotami! Stay Tuned!

foto: Max Rudnik http://maxo.ownlog.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>