Polski BMX Racing Team!

Z radością informujemy, że Gravity Magazine objęło patronat medialny nad polskim BMX Racing Team’em. Drużyna ta została stworzona przy OSiR Huragan w Wołominie i składa się z 13 zawodników zebranych z całego kraju, między innymi do teamu należy, Gustaw Dądela – obecny Mistrza Polski w BMX racingu w kategorii Junior, Tytusa Dądela, Marka Trusiewicz, a także Piotr Kowalczyk.

Manager drużyny – Grzegorz Gzyl podjął się wyzwania wyposażenia drużyny w umiejętności, które z pewnością postawią większość składu na podium nadchodzących Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w BMX Racingu. W pierwszej kolejności drużyna zamierza dobrze wypaść lokalnych startach w Wielkiej Brytanii, następnie na Pump Track Masters w Polsce, ale, przede wszystkim chłopaki chcą dać czadu na Red Bull Pump Riders w Czechach, nie zabraknie ich też na kolejnej edycji międzynarodowych Mistrzostw Polski DIRT JUMPMTBMX.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>