Polska Gala BMX – Zasady wyboru najlepszych

Czołem zajawkowicze!

Od 10 października poprzez stronę www.gala-bmx.pl możecie oddawać głosy na najlepszych zawodników sezonu, a także na najlepszy event. Każdy z Was może oddawać głosy co 24 godziny. Głosowanie będzie trwało do 5 listopada . Głosy publiczności i internautów uznane zostaną jako oddzielny sędzia którego punktacja dodana będzie do wyników pozostałych członków jury.

W skład jury wchodzi w tym roku 12 osób od dawna związanych z polskim środowiskiem bmx. Znajdują się wśród nich reprezentanci Białegostoku, Katowic, Warszawy, Gdyni, Lublina, Milanówka i Poznania. Są to zawodnicy, kamerzyści, fotografowie, organizatorzy imprez i emerytowani wyjadacze. Każdy z sędziów będzie oceniał edity nadesłane przez zgłoszonych oraz porównywał wyniki z zawodów i osiągnięcia w minionym sezonie.

*Głos internautów liczył będzie się jako dodatkowa ocena na którą sędziowie będą musieli zwrócić uwagę podczas przyznawania punktów. Największa ilość głosów na stronie gali nie jest równoznaczna z wygraniem danej konkurencji.

Na dzień dzisiejszy w kategorii street prowadzi Adrian Sendyk, następnie Michał Basta oraz Damian Pel.

Dirtowym  liderem jest: Dawid Godziek, tuż zanim Wróbel oraz Mateusz Kawłakowski.

Flatland: Paweł Spychaj, Michał Pietruszewski oraz Tomek Blanga.

Najlepszy parkowy rider według internautów to Skejcik, następnie reprzentant Bierunia - Leszczu, trzeci Piotr Przybysz.

W Young Blood prowadzi Sebastian Jaskowiak, drugi jest Patryk Stefaniak, trzeci Ignaczy Kiełczewski.

Na chwilę obecną najlepszy event według głosujących to : Baltic Games

Przypominamy, że głosy możecie oddawać poprzez stronę:

http://gala-bmx.pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>