O rowerowej zajawce z Dominikiem Zmysłowskim

Nowy tydzień, nowy zajawkowicz!  Dominik Zmysłowski pasjonat sportów rowerowych z Leszna niejednokrotnie gościł na łamach Gravity Magu. Dziś prezentujemy Wam historię jego rowerowej zajawki od podstaw!

Nazywam się Dominik Zmysłowski. Mam 16 lat, mieszkam w Lesznie. Zajawkę na rower złapałem jakoś ponad 2 lata temu , ale skąd tego nie jestem w stanie powiedzieć od małego chciałem śmigać na 20 calowych kółkach ale niestety ciągłe zbieranie pieniędzy na rower kończyło się ich wydaniem na jakąś głupotę W końcu rodzice zlitowali się nade mną i kupili mi pierwszego bmx’a na którym śmigam cały czas. Na temat mojego sprzętu nie będę się za dużo wypowiadał, ponieważ nie jest on w jakimś dobrym stanie ale jak mówią „Nie sprzęt ,a technika robi z Ciebie zawodnika”. Jeżdżę na parku oraz na stretcie zależy od dnia Do moich ulubionych tricków mogę zaliczyć tailwhipa, 540 oraz różne kombinacje z barspinami. Moim ulubionym miejscem do śmigania jest skateplaza w Lesznie na której codziennie śmigam. Jaram się jazdą Logana Martina, a bardziej z Street Riderów Alexem Kennedy.Co jakiś czas wspiera mnie marka odzieżowa Stussy Poland za co bardzo dziękuję.

Mam kilka osiągnieć może nie zbyt duże ale i tak zawsze zachęcają do dalszego progressu :

2 Miejsce TIS MEMORY JAM w Lesznie 2012

3 Miejsce Szamotulskie Zawody Bmx 2012

2 Miejsce Zakończenie Sezonu Bmx w Śremie 2012

3 Miejsce Otwarcie Sezonu Bmx w Śremie 2013

Pozdrawiam Cały Team Gravity, ziomków z którymi śmigam na codzień oraz osoby które to przeczytają Elo!

My również pozdrawiamy i życzymy dalszego progressu!

foto: zbiór prywatny ridera

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>