Jam Heroes 2013

Jam Heros – zawody sportów ekstremalnych, które już we wrześniu zagoszczą w Stolicy Warmii i Mazur. Jest to debiut, który dzięki wspólnemu działaniu będzie już niedługo flagową imprezą goszczącą w Olsztynie.

Jeździsz na desce lub bmx, zapraszamy na zawody, chcesz zobaczyć, wpadaj do Parku Kusocińskiego, nie będziesz się nudził!!!

Park Kusocińskiego czyli mekka olsztyńskiego skateboardingu, jeden z najlepszych otwartych parków w Polsce, będzie miejscem zawodów we wrześniu tego roku. Zawody zostaną rozegrane na zasadzie Jam i Best trick. Do wygrania nagrody finansowe i rzeczowe. Na tą chwilę pula nagród finansowych w zawodach JAM deskorolka i BMX to 2000 zł. Poza nagrodami finansowymi przygotowaliśmy nagrody rzeczowe od naszych wspaniałych sponsorów. Dla zawodników przygotowaliśmy specjalne pakiety, w skład których wchodzą m.in. napoje, rabat na jedzenie w Grill-Bar, rabat na nocleg, specjalne wejściówki na afterparty.

Dla kibiców organizatorzy przygotowali mnóstwo nagród, które zostaną rozdane podczas całego dnia zawodów, jedną z nich jest kurs nauki języka angielskiego o wartości 600zł i wiele, wiele innych. Miasteczko sponsorskie to kolejna atrakcja, gdzie znajdziecie partnerów zawodów, Grill-Bar, strefę kids gdzie najmłodsi fani sportów ekstremalnych będą mogli spędzić czas na zabawie i nauce pod okiem wyszkolonych animatorów.

Przed zawodami otwieramy park dla najmłodszych fanów deskorolki i bmx, gdzie pod okiem naszych instruktorów nasze pociechy będą mogły nauczyć się podstaw jazdy, wziąć udział w konkursach i mini zawodach.

Przysłowiową wisienką na torcie będzie pokaz najlepszego Polaka podczas Baltic Games 2012 Rafała Kierca, który będzie ukoronowaniem całego dnia. A wieczorem zapraszamy wszystkich na afterparty.

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”http://www.youtube.com/embed/WHK4F0arhq4?feature=player_embedded” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Wydarzenie na fb: >>Click<<

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>