Historia prawdziwego twardziela – Kurt’a Yeager’a !

Nie od dziś wiadomo, że kontuzje są wpisane w życiorys współczesnego sportowca, jedne są niezbyt dokuczliwe i szybko mijają, inne bywają bolesne, a ich skutki odczuwalne są przez długi czas… Przykre zdarzenia, nawet te związane ze zdrowiem, nie oznaczają jednak, że należy rezygnować ze swoich zajawek i marzeń. Upór i siła charakteru, a przede wszystkim wiara w siebie i w końcowy sukces mogą wyciągnąć człowieka nawet z największych opresji.

Stłuczenia, zadrapania, złamania? Odbierają Wam motywację do dalszego działania? A może po prostu Wasza zajawka jest tylko chwilowym wypełnieniem wolnego czasu, którego macie w nadmiarze? Myślę że poniższa historię amerykańskiego modela, reżysera i aktora oraz zawodnika BMX pozwoli Wam w jakimś stopniu sprawdzić i zastanowić się nad tym jak silna jest Wasza zajawa. Ja osobiście uważam że historia tego człowieka daję naprawdę mega mocnego kopniaka inspiracji.

Kurt Crowbar Yeagerjest prześwietnym przykładem człowieka, który pomimo utraty nogi w wypadku motocyklowym w San Francisco (2006 r.) nie stracił zajawki, nadal klei niezłe triki na BMXie, startuje w zawodach, a przede wszystkim dowodzi, że nauka coraz bardziej się rozwija i pozwala produkować naprawdę mocne i praktyczne protezy!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>