High Five Racing Team & Mistrzostwa Polski DH- Czarna Góra

Mistrzostwa Polski w DH na Czarnej Górze już za nami. Co na temat minionych zawodach mają do powiedzenia chłopaki z High Five Racing Teamu, nad którymi objęliśmy patronat medialny? Przeczytajcie sami:

Dziś w nocy wróciliśmy z Mistrzostw Polski rozgrywanych na Czarnej Górze. Pogoda dopisywała przez cały wyjazd, świetna trasa, sporo przebitych dętek i problemów ze sprzętem.
Wyniki: Tomek po bardzo dobrym przejeździe uplasował się na 3. pozycji z niewielka stratą do drugiego. Marek, pomimo problemów z napędem w eliminacjach, zakończył zawody na 13. miejscu, a Banan niestety nie ukończył przejazdu finałowego łapiąc dętkę na odcinku poprzedzającym stoliki.
Wszystkim zwycięzcą serdecznie gratulujemy, a wszystkim kontuzjowanym życzymy szybkiego powrotu na rower oraz ogromnie dziękujemy naszym NAJLEPSZYM sponsorom:

http://diverseextremeteam.com/
http://www.diversesystem.com/
http://extreme-pro.pl/
http://www.gravitymag.pl/
https://www.facebook.com/ACiDCREW12

High5!

foto: https://www.facebook.com/pages/Extreme-Pro/465980940118372

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>