High Five Racing Team – Koninki Relacja z Pucharu Polski #2

Na początku chcielibyśmy podziękować sponsorom za wsparcie – materialne, medialne i duchowe oraz umożliwienie rozwoju:

http://diverseextremeteam.com/

http://www.diversesystem.com/

http://extreme-pro.pl/

http://www.gravitymag.pl/

https://www.facebook.com/ACiDCREW12

W piątkowy poranek pełnym składem wyjechaliśmy na drugą edycję Pucharu Polski rozgrywaną tym razem w Koninkach, na zboczach góry Tobołów. Po dużo dłuższej podróży niż oczekiwaliśmy dotarliśmy do celu – nie czekając chwili dłużej pojechaliśmy na szczyt. Cały piątek poświęciliśmy na zapoznawanie się z trasą, obieranie odpowiednich linii oraz oczywiście na świetną zabawę!

W sobotę, z samego rana udaliśmy się na oficjalne treningi, jeździliśmy i grillowaliśmy z ekipą Extreme-Pro, która wraz z zapleczem wspierała nas przez cały weekend. Cały dzień bardzo dobrze czuliśmy się na trasie – było coraz szybciej i płynniej. Po całym dniu spędzonym na trasie wróciliśmy w świetnym humorze na noclegi, gdzie szybko ogarnęliśmy siebie i rowery przed niedzielnym startem oraz spędziliśmy dobry wieczór w mega towarzystwie.

Niedziela… Nadszedł dzień zawodów. Każdy z nas wykonał po parę treningowych przejazdów, by rozjeździć się przed eliminacjami. Pomimo drobnych błędów oraz 2 upadków Tomka w przejeździe eliminacyjnym w komplecie udało się nam dostać do finału. Przejazdy finałowe dla każdego z nas okazały się o wiele lepsze niż eliminacyjne, ostatecznie zajęliśmy miejsca:

Tomek – 9.

Banan – 13.

Marek – 17.

Trasa na której było dane nam się ścigać była wymagająca, bardzo szybka oraz niebezpieczna, więc na szczególną uwagę zasługuje czas – 2:54:76 – w jakim udało się pokonać trasę Markowi, ścigającemu się w kategorii Elita. Warto również nadmienić, że cały weekend – pierwszy raz w tym sezonie, dopisywała nam piękna, słoneczna pogoda! Weekend spędzony w Koninkach uważamy za bardzo udany, a już jutro będzie można nas spotkać w Kluszkowcach. Do zobaczenia na Joy Ride Fest!! High5!

Zdjęcia: Iga Pępek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>