FSG Team z odwiedzinami w Jumpcity !

Wejściówka do Jumpcity Gdynia to must-have dla ludzi odwiedzających Trójmiasto!!!

Jeden z największych parków trampolinowych w Europie Kontynentalnej oddaje swoim gościom do dyspozycji olbrzymią arenę, na której znajduje się kilkadziesiąt trampolin, które można wykorzystać w niewiarogodną ilość sposobów. Można np. poćwiczyć triki na trampolinowej wersji deski do snowboard’u, pokatować różne kombinacje salt i obrotów skacząc do basenu z gąbkami, czy nawet urządzić sobie w parku boisko do dodgeball – gry popularnej u nas jako zbijak, która na trampolinach nabiera zupełnie nowego wymiaru.

Dla ludzi odwiedzających park dostępne są jeszcze regularnie odbywające się zajęcia: Jump Fitness i Jump Workout, które pozwolą nam uzyskać lepszą kondycję fizyczną, Jump Acrobatics, gdzie nauczymy się nowych sztuczek w powietrzu, czy Jump Kids, kierowane specjalnie do dzieci. Jest to więc miejsce, które można polecić praktycznie każdemu, kto nie ma pomysłu na spędzenie najbliższego weekendu, szuka jakiegoś świeżego sposobu na poprawę czy utrzymanie swojej kondycji fizycznej, bądź po prostu chce, żeby jego pociechy mogły się wyszaleć i poskakać.

Naszą zaprzyjaźnioną ekipę FSG przyciągnęła tam jednak pewna konkretna atrakcja serwowana przez Jumpcity, a mianowicie: trampbike. Otóż gdyński park trampolin, we współpracy z PRL Bmx, oddał ostatnio do użytku rower przygotowany specjalnie pod trampoliny, na którym możemy poćwiczyć tricki praktycznie bez ryzyka upadku i uszczerbku na stanie sprzętu. Wysokość, na jaką się wybijamy i czas, jaki mamy na wykonanie tricku zależy wyłącznie od siły naszych nóg, a tricki jakie w tym czasie wykonamy, to już zadanie dla naszej wyobraźni. Nawet jak ktoś nie jeździ na co dzień na rowerze, to podstawowe sztuczki, takie jak barspin czy no hander, wychodzą mu bez problemu. Dzięki uprzejmości zarządu Jumpcity, FSG TEAM miał dwie godziny na wyciśnięcie maximum możliwości z tego sprzętu, co zaowocowało solidnym kompletem fot, a w przyszłości pojawi się również krótki edit uwieczniający walkę z grawitacją w Jumpcity.

Po więcej informacji, cennik, godziny otwarcia i kontakt zapraszamy na stronę parku: Jumpcity.pl.


Wielkie dzięki za info i foty dla:

https://www.facebook.com/fsgteam

https://www.facebook.com/kThx.photo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>