Extreme-Pro oficjalnym dystrybutorem marki DVO Suspension

Ostatnio internet obiegła wiadomość, że firma Extreme- Pro została oficjalnym dystrybutorem i serwisem marki DVO Suspension na Polskę!

Marka DVO to nowy gracz na rynku za którym stoi ponad 80 letnie doświadczenie w budowaniu zawieszeń. Od początku założyciele postanowili wyróżnić się na tle rynku – niesamowity design, wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły to wszystko po to aby wprowadzić wyjątkowy produkt na rynek co będzie miało miejsce już niebawem.

Pierwszymi produktami, które zostaną wprowadzone na rynek jest amortyzator USD EMERLAD – DH oraz damper JADE, obecnie oba w końcowej fazie testów prowadzonych m.in. przez Cedrica Gracię, jednego z najbardziej rozpoznawalnych, stylowych i lubianych zawodników DH na świecie, który dołączył do szeregów marki DVO

Śledźcie stroną http://extreme-pro.pl oraz facbook-owego funpege-a >>Click<<, na łamach których już niebawem zostaniecie poinformowani o dacie wprowadzenia Emeralda i Jade na nasz rynek i wszelkich nowościach związanych z marką DVO.

*Wszelkie informacje i zapytania związane z marką DVO możecie kierować na adreswojtek@extreme-pro.pl

foto: www.dvosuspension.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>