DREW BEZANSON w wywiadzie dla GRAVITY MAG

Z przeogromną radością prezentujemy Wam kolejny wywiad przeprowadzony specjalnie dla naszego portalu. Tym razem z australijskiego Gold Coast, przenosimy się do Nowej Szkocji w Kanadzie, miasta w którym mieszka nie kto inny jak trzykrotny zwycięzca Simple Session, 23 letni przesympatyczny blondyn, supportowany przez Red Bulla. Już wiecie o kim mowa? Peeeeewnie że wiecie! Z Drew Bezanson’em rozmawialiśmy głównie o Baltic Games, ale nie tylko.

Nikki: Cześć Drew! Korzystając z okazji na początku chciałam Ci złożyć gratulacje, po raz kolejny wygrałeś Simple Session, jesteś naprawdę niezawodny! Gratuluje jeszcze raz! Pod koniec sierpnia wbijasz do Polski na Baltic Games, jak oceniasz swoją szansę na wygraną?

Drew: Dziękuję Nikki, nie mogę się doczekać Baltic’a. Baltic Games wydają się być naprawdę fajnymi zawodami. Każdy zawodnik może je wygrać, wystarczy mieć dobry dzień i troszkę szczęścia.

Nikki: Tak jak wspomniałeś “każdy zawodnik może je wygrać…” obawiasz się któregoś z zawodników?

Drew: Nie obawiam się żadnego z zawodników, nie jeżdżę po to by ich pokonać. Jeżeli ostatecznie zrobiłem to co chciałem zrobić na rowerze, jestem szczęśliwy, a miejsce które zajmę jest jedynie bonusem.

Nikki: Podtrzymując temat trików, masz już przygotowaną listę sztuczek, które zamierzasz zaprezentować publiczności na tegorocznym BG?

Drew: Jeszcze nie wiem, które z trików zrobię. Mam zamiar poczekać i przejechać sobie “trasę” na początku żeby zobaczyć w czym będę czuł się najlepiej.

Nikki: Pewnie już widziałeś tegoroczny projekt Baltikowego skateparku, jak Ci się podoba?

Drew: Szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze planu parku,  projekty  zawsze się różnią od tego czego możemy spodziewać się w rzeczywistości,  ocenie wszystko na żywo. Natomiast projekty skateparku BG z ubiegłych lat wyglądały naprawdę super co mnie bardzo cieszy.

Nikki: Pomijając temat Baltic Games,  porozmawiajmy o Twoich BMXowych początkach, kiedy i dlaczego zacząłeś jeździć na 20 calach?

Drew: Na rowerze jeździłem od dawna, przyjaciel zabrał mnie na mój pierwszy skatepark. Wciągnąłem się, przygodę z BMX’em  zacząłem w wieku 11 lat. To było coś co moglem zrobić kiedykolwiek, jakkolwiek i gdziekolwiek. Nie było ani dobrego, ani złego powodu żeby to zrobić i to w tym kocham.

Nikki:  Jakbyś opisał swój styl jazdy?


Drew
: Kocham jeździć wszędzie, lubię jeździć szybko i skakać jednocześnie uwielbiam uczyć się nowych rzeczy.

Nikki: Ile czasu spędzasz na rowerze, i która z miejscówek należy do Twoich ulubionych?

Drew:
Spędzam tyle czasu na rowerze ile tylko mogę, kiedy tylko nie podróżuje i nie jestem w samolocie. Moim ulubionym miejscem do jazdy jest jest park JOYRIDE 150.

Nikki:  Jakiej rady byś im udzielił ludziom, którzy chcą jeździć na BMXie?

Drew: Moja rada dla ludzi którzy chcą jeździć na BMX’ie jest taka by zawsze traktować to jako zabawę, a nie przymus.

Nikki: Dzięki wielkie za wywiad Drew, życzę wszystkiego dobrego i do zobaczenia na Baltic Games

Drew: Dziękuję, już nie mogę się doczekać

My również nie możemy się doczekać, przeglądając tegoroczną listę zapraszonych i potwierdzonych riderów wiemy jedno – BĘDZIE BMXowy Armagedon!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>