DH Gravity Cup w Koninkach Puchar Polski #2 – WYNIKI

Zawody DH Gravity Cup w Koninkach, w kategorii elita wygrał Michał Śliwa (LKS Iskra Głogoczów), w finale pokonał on Macieja Jodko (RMF FM Rockstar Energy Drink) oraz Sławomira Łukasika (FroPro).
II runda Pucharu Polski w Zjeździe została rozgrywana w kilku kategoriach. W Hobby Hardtail najlepszy był Mateusz Rajpold, w Hobby Junior Damian Staśko, natomiast w Hobby Full Paweł Woźnica. Ścigali się także zawodnicy w kategorii masters, kobiety oraz juniorzy. W pierwszej z nich wygrywali Krzysztof Krawczyk (masters I) i Grzegorz Góra (masters II), wśród pań najszybsza była Anna Sojka, a w wyścigu juniorów triumfował Kamil Gładysz. W startach nie zabrakło również naszych chłopaków z High Five Racing Team, którzy ostatecznie zajęli następujące miejsca:

W kategorii Hobby Hardtail Banan wylądował na wysokiej 13 pozycji, w kategorii Hobby Junior Tomek był 9 natomiast w kategorii Elita – Marek uplasował się na 17 miejscu

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Już wkrótce na naszej stronie pełna relacja od H5 Racing Team! Stay Tuned!