Burek o Baltic Games 2013

No i mamy! Pierwszą relację z tegorocznych BG prosto od Miłosza aka Burka - miłośnika sportów extreme, o którym usłyszeliście  dwa lata temu za sprawą zajawkowej akcji  – BMXem przez Polskę, głównym celem akcji było dotarcie na Baltic Games 2011 na rowerze typu BMX. „Burek” wraz z dwuosobową ekipą wyruszył 6 lipca z Cieszyna. Podróż do ekstremalnej ziemi trwała tydzień.

Po sporej tułaczce powróciłem do domu i czas podsumować Baltic G.ames 2013. Zawody jak co roku wykonane na wysokim Polskim poziomie każda złotówka została wydana z głową i rozwagą, niestety można było zauważyć że budżet był zdecydowanie niższy niż rok wcześniej ale ekipa Baltic Games wykonała wszystko co w jej mocy aby dać wam 100% zabawy, gdyby budżet na to pozwalał każdy dostał by złote opaski wejściowe a ja rozdawał bym brylanty i biżuterie za Hałas.A teraz trochę co działo się za kulisami sk8parku i trochę o klimacie jaki panował po koncercie Illusion, mega biba rockendrolowa – ktoś robił drifty BMW między przeszkodam -ktoś odpalił kilka gaśnic – ktoś wlazł na namiot Monstera( a nie jest niski) – ktoś potraktował ochroniarza paralizatorem który go nie mógł dogonić – ktoś ukradł kegę piwa i otworzył ją kilofem i młotkiem – ktoś jeździł rowerem po aucie Ave bmx – ktoś tańczył 2 godziny wykonując taniec debila i uzbierał 24zł. do czapki. A to dopiero wieczór drugiego dnia zawodów Finały. Mega triki mega publiczność mega show w wykonaniu Master of Dirt, Mega dużo prezentów od Vansa a na koniec Mega impreza w Klubie Bunkier w której chyba każdy się zgubił z 10 razy minimum i urwał film 5 razy. Dostałem 100 podziękowań za prowadzenie Baltic Games między innymi od całej ekipy Monster Energy, ekipy Vansa,Catfisha oraz innych ludzi których spotykałem na Afterze, gdy szedłem na autobus o godzinie 5.00 rano przez Gdańsk przetaczało się setki młodych ludzi z opaskami Baltic Games na ręku i gdy mnie widzieli każdy krzyczał BALITIC GAMES.Fajne uczucie, dziękuję wszystkim i mam nadzieje że zobaczymy się za rok.

Pozdrawiam Cyt. Burek- człowiek głośnik od robienia hałasu na Baltic!


Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>