BMX WORLDS 2013 – FULL RESULTS !

Worldsy już za nami! Prezentujemy Wam pełne wyniki finałowe. Korzystając z okazji, chcielibyśmy złożyć ogromne gratulacje dla wszystkich riderów, w szczególności dla Krzysztofa Ząbiego Wielguszewskiego za zajęcie 13 miejsca w kategorii PRO VERT oraz dla Łukasz Pluty za zajęcie także 13 miejsca, ale w kategorii PRO STREET! To jedyne polskie nazwiska, które uplasowały się na tak wysokich pozycjach podczas minionych zawodów w Kolonii!

Pro Park

1    Daniel Dhers  [Venezuela]
2    Declan Brooks  [Uk]
3    Chris Courtenay  [Australia]

4    Alessandro Barbero  [Italy]
5    Paul thölen  [Germany]
6    Daniel Wedemeijer  [Netherlands]
7    Thomas Dugan  [USA]
8    Ola Selsjord  [Norway]
9    Michael Gray  [Canada]
10    Ashley Douglas  [England]
11    Thomas Glew  [Australia]
12    Jack Fahey  [Australia]
13    Nick Bruce  [USA]
14    Spencer Bass  [USA]
15    Mike Würzinger  [Germany]
____________________________________________________________

Amateur Park Final

1    Zozo Kempf  [Hungary]
2    Saythan Phetnum  [Thailand]
3    David Foglar  [Czech Republik]

4    Theophile Colin  [France]
5    Joel Harper  [Irland]
6    Troy Hayward  [England]
7    Simon Durand  [France]
8    Christian Numann  [Germany]
9    Albrecht Kühn  [Germany]
10    rodrigue timellini  [Belgium]
11    Leon Binckebanck  [Germany]
12    cam peake  [England]
13    Maxime Bringer  [France]
14    victor Peraza  [Mexico]
15    Shawn Hammer  [Germany]
____________________________________________________________

Amateur Street Final

1    Carlo Hoffmann  [Germany]
2    Nico van Loon  [Germany]
3    Daniel Peter  [Germany]

4    Adrien Rabat  [frankreich]
5    Daniel Büttgen  [Germany]
6    Franta Marsalek  [Czech]
7    Sindri Hauksson  [Iceland]
8    Leon Hoppe  [Germany]
9    Yakob Swyer  [England]
10    Vita Kacha  [Czech Republik]
11    Torben Brinkemann  [Germany]
12    Dominik Roesberger  [germany]
____________________________________________________________

Girls Park Final

1    Camila Harambour  [Chile]
2    Katherine Diaz  [Venezuela]
3    Lara  Lessmann  [Germany]

4    Shanice silva Cruz  [Netherlands]
5    Mini  Park  [South Korea]
6    Johanna Marmont  [France]
7    Rebecca  Berg  [Germany]
8    Banu Tekir  [Germany]
9    Tess Hayward  [England]
10   Vanessa gerner  [Germany]
11    Madita thüs  [Germany]
12    Julia Köpke  [Germany]
13    Luzie Ronkholz  [Germany]
____________________________________________________________

Pro Vert Final

1    Coco Zurita  [Chile]
2    Mat Hoffman  [USA]
3    Zach Shaw (England)

4    Paul Meacher  [England]
5    Fabian Giess  [Switzerland]
6    Declan Brooks  [Uk]
7    Tim Eichert  [Germany]
8    Anderson Queiroz  [Brazil]
9    Benni Kopp  [Germany]
10    Thiago Bernardo Dos Santos Silva  [Brazil]
11    Matthew Search  [England]
12    Ronnie Surridge  [England]
13    Krzysztof Wielgoszewski  [Polen] !!!!
____________________________________________________________

Amateur Flatland Final

1    David  szabo  [Hungary]
2    TiMo Quitter  [Deutschland]
3    Michele Maiolani  [Italy]

4    Attila Bereczki  [Hungary]
5    Michal Kupec  [Czech republik]
6    Varo Hernandez  [Spain]
7    Pal Varga  [Hungary]
8    Jussi Laukkanen  [Finland]
9    Kaan Geylani  [Turkey]
10    Isaer Vladimir Sergeerich  [Russia]
11    Erik Moyers  [Holland]
12    Jenza Kamai  [Italy]
_____________________________________________________________

Pro Dirt Final

1    Nicholi Rogatkin  [USA]
2    Nick bruce  [USA]
3    Viktors Kronbergs  [Latvia]

4    Declan Brooks  [Uk]
5    Alessandro Barbero  [Italy]
6    Patrick Guimez  [France]
7    Michael Meisel  [Germany]
8    Greg van Tulder  [Belgium]
9    Danny Josa  [Hungary]
10    Philipp Baum  [Germany]
11    Desmond Tessemaker  [Netherlands]
12    Vincent Massardier  [France]
13    Janek Wentzky  [Germany]
14    Thomas Dugan  [USA]
15    Josh Crosswell  [England]
16    Timothe Bringer  [France]
17    Vilibald Vitek  [Czech Republic]
18    Stefan Pauli  [Germany]
19    Konrad Szabo  [Hungary]
nie jeździł, kontuzja stopy Ondra Slez [Czech]
_____________________________________________________________

Amateur Vert Final

1    Marcel Rodrigues  [Brazil]
2    Tom Jenkinson (UK)
3    Ben Snell  [England]

4    Levi Weidmann (Netherlands)
nie jeździł Vincent Lefebure  [France]
nie jeździł Rayane al Sidelrhazi  [belgium]
_____________________________________________________________

Pro Street Final

1    Adrian Malmberg  [Sweden]
2    Michael gray  [Canada]
3    Felix Prangenberg  [Germany]

4    Daniel Portorreal  [Germany]
5    Moritz Nussbaumer  [Germany]
6    Paul Ryan  [UK]
7    Michal Smelko  [Czech]
8    Rungrueang Phamee  [Thailand]
9    Stephan Gotz  [0]
10    Benoit Van de Geuchte  [Belgium]
11    Fernando Laczko  [Spain]
12    Tom  Schorb-Mergenthaler  [Germany]
13    Lukasz Pluta  [Poland]
14    Thomas milham  [Endland]
15    Kim Moreno  [Germany]
_____________________________________________________________

Pro Flatland Final

1    Adam Kun  [Hungary]
2    Dominik Nekolny  [Czech Republik]
3    Matthias Dandois  [France]

4    Terry Adams  [USA]
5    Keelan Phillips  [England]
6    Dez Maarsen  [Netherlands]
7    Kevin Nikulski  [Germany]
8    Waldemar  Fatkin  [Germany]
9    Aleksi Ritsila  [Finland]
10    Dustyn Alt  [Germany]
11    Bert Ribul  [Estonia]
12    James White  [England]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>