Blackout Custom Bicycles

Blackout Custom Bicycles – to firma stworzona dzięki zamiłowaniu do jednośladów oraz czasów, kiedy rower był podstawowym i jedynym środkiem transportu. Marka największą nadzieję pokłada w zamówieniach kreatywnych ludzi, którzy poprzez jedyny w swoim rodzaju projekt, chcą wyrazić swoją osobowość.

Naszą misją jest wydobycie starych, nieużywanych rowerów z zakamarków piwnic, by tchnąć w nie nowe życie. Pokładamy największe nadzieje w klasykach z dawnych lat z uwagi na jakość i precyzje wykonania, a także ich historie. Jeśli nie masz roweru, na którym uczyli się jeździć dziadkowie, z chęcią znajdziemy coś według Twoich wytycznych. Znajomości z pasjonatami jednośladów pozwalają uzyskać najniższe ceny rowerów z najwyższej półki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w restaurowaniu rowerów z największą starannością przetworzymy Twój pomysł w rzeczywistość. Już po wstępnych ustaleniach otrzymasz odwzorowanie swojej wizji w 3D i zdecydujesz o jej dalszych losach. Przez cały okres realizacji zamówienia masz możliwość wprowadzania zmian w projekcie, dzięki czemu zachowujesz pełną kontrolę nad ceną i finalnym wyglądem Twojego jednośladu.

Rower to najbardziej spójny z człowiekiem środek transportu. Zaoszczędź swój czas, pieniądze, a co najważniejsze utrzymuj zdrowy i aktywny tryb życia. Do zobaczenia na ulicach

Kontakt:

gravel@blackoutcb.us
www.blackoutcb.us
www.facebook.com/BlackoutCB

Polecamy GRAVITY MAG!

Źródło i foty: http://thegoodkats.wordpress.com/2013/05/10/blackoutcustombicycles/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>