„SEZON” film o polskiej scenie downhillowej – 2013 / kinowa premiera „NOT BAD” Anthill Films

Już 21 listopada do krakowskiego kina “KIJÓW” zapraszamy na pierwszy długometrażowy film o polskiej scenie downhillowej, którego autorem jest Kuba Gzela.

W filmie zobaczymy czołówkę polskich zawodników, którym przyglądać się będziemy podczas indywidualnych treningów, zawodów Pucharu Polski oraz w ich wolnym czasie zarówno wokół imprez rowerowych jak i w życiu prywatnym.

Film ukazuje rywalizację jak i atmosferę jaka panuje w środowisku rowerowym. Ze swoją kamerą Kuba Gzela odwiedził wszystkie edycje zawodów w Polsce oraz niezwykle szczęśliwą odsłonę Pucharu Europy w Pili. Zaproszeni do udziału w filmie zawodnicy to: Maciej Jodko, Michał Śliwa, Michał Gzela, Sławek Łukasik, Maciek Hojnor, Mikołaj Wincenciak, Arek Perin, Aram Raoof, Tomek Gagat oraz dziewczyny z Lolka Team i Sonia Skrzypnik. Jako gości specjalnych w filmie zobaczymy Bartka “Szczękiego” oraz profesjonalną ekipę Rockstar Diamondback z Anglii.

Bilety w cenie 15 PLN do nabycia w kasach kina
start: 19:30

Więcej informacji znajdziecie w facebookowym linku do wydarzenia: >>click<<

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>